Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie jest prezydent to jest Duda
A ty nie pisaty i nie cytaty tylko MATOL do potegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dudyzm i Kaczyzm - dwie plagi egipskie, które spadły na RP !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! Nie można zgodzić się na dokonaną tuż przed wyborami zmianę prawną, która miała na celu jednostronne upolitycznienie Trybunału. !!! *WYBÓR PIĘCIU SĘDZIÓW PISU Cytując Pana Prezydenda K****. Jak można stać na straży prawa i samemu zaprzeczać prawu i swoim słowom? JAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...."cztery nogi dobrze dwie nogi lepiej"..... (rok 1944 dla przypomnienia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMOR poprzednik był lepszy przynajmniej meblami kogoś obdaruje ;) i współpracował z różnymi służbami dziwnymi ;)
Jeszcze Duda nie odchodzi! Zobaczymy czy zabierze malaksre czy mikser. Ale na wyłudzanie delegacji się połaszył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty nie pisaty i nie cytaty tylko MATOL do potegi.
Co to jest matol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nieprawdopodobnego facet wybrany na prezydenta co prawda przez przypadek lub omyłkę łamie w bezszczelny sposób Konstytucję i łże jak pies, że nie wie o co chodzi ! Podłość nie zna granic ! Rodacy czas pogonić tą sektę nienawiści, chaosu i bandytyzmy ruszamy na ulicę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą posprzątać po PO. Nareszcie!
zobaczysz ile czasu i pieniędzy będzie trzeba żeby posprzątać po pół roku rządów sekty kaczo-oślęcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą posprzątać po PO. Nareszcie!
zobaczysz ile czasu i pieniędzy będzie trzeba żeby posprzątać po pół roku rządów sekty kaczo-oślęcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego tłumaczenia na łamanie prawa i konstytucji przez tego prezydenta, to po prostu skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy piszą idioci czy trolle PO . Ta bandycka partyjka zmieniała konstytucje jak tylko chciała ... OFE, lasy, emerytury i ... nic, nikt się nie odezwał. Jak trzeba wypier...lić sędziów pewoskich to już wielkie larum. Sami znawcy konstytucji. K...wa wasza mać gdzie byliście jak PO łamało konstytucje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nieprawdopodobnego facet wybrany na prezydenta co prawda przez przypadek lub omyłkę łamie w bezszczelny sposób Konstytucję i łże jak pies, że nie wie o co chodzi ! Podłość nie zna granic ! Rodacy czas pogonić tą sektę nienawiści, chaosu i bandytyzmy ruszamy na ulicę !
Gieroj się znalazł. "Rodacy do boju"!!! a sam srasz w pory ze strachu za kompem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego tłumaczenia na łamanie prawa i konstytucji przez tego prezydenta, to po prostu skandal.
Najpierw poczytaj konstytucję bo śmiem twierdzić że 99.999% tych oburzonych to nawet na oczy jej nie widziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety głosowałem na łamacza konstytucji ..........żałuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnego tłumaczenia na łamanie prawa i konstytucji przez tego prezydenta, to po prostu skandal.
taaak ale jak w czerwcu Helsińska Fundacja Praw Człowieka apelowała aby PO nie grzebało przy ustawie to nie było nagonki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda, mam w d**ie twoje orędzia. Nie jesteś prezydentem, ale marionetką Kaczora. Głosowałam na ciebie, ale to był mój błąd, a teraz mam nadzieję, że ciebie postawią przed trybunałem za twoje rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowanie orędzia: PO wybrała na sędziego bezpartyjnego prezesa NSA Hausera czy bezpartyjnego prof. Jakubeckiego = PO upolitycznia trybunał. PiS na sędziów wybiera swojego posła (Pszczółkowski) czy byłego senatora (Cioch) = to nie jest upolitycznienie Trybunału. Aż się przypomina klasyczne "nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę,że cała wschodnia strona głosowała na jedynego prawego prezydencika "wszystkich Polaków "jak on to mówi więc macie teraz o niebo lepiej,na Piotrowicza prokuratora lat osiemdziesiątych ale to nic na tego samego prokuratora który zamiast oskarżać księdza o molestowanie to go bronił ,brawo tak trzymać,na pewno wschodnia strona będzie miodem i mlekiem płynąca po wszystkich obietnicach prezydenta i pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za sznurki pociąga kaczor,ty jesteś jego marionetką a nie prezydentem,jeżeli masz jeszcze jaja to rządż sam albo podaj sie do dymisji,nie ośmieszaj naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wiemy co znaczy słowo ORĘDZIE. Prezydent opowiada przez 3 min o tym, co media nadają przez cały dzień. Wszystko ulega dewaluacji. Teraz  prezydent to ten od usługiwania PREZESOWI. Jakie czasy, taki prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...